GLAS OCH KERAMIK / Glas / Champagnestrut 8192373

nr 819 2373

Champagnestrut

1700-/1800-tal, Casimirsborg, , höjd: 19

Kondition: nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 8 april 2013
kl 19:52:36

8/4 18:27:00 1      Vinnande bud